srutos

srutos
srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok. Flüssigmist, m rus. жижа; навозая жижа pranc. fumier liquide, m; lisier, m ryšiai: susijęs terminassrutų kauptuvas šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymo „Dėl Vandenų taršos iš žemės ūkio šaltinių mažinimo veiksmų programos patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • srutos — srùtos dkt. Iš tvárto bėga srùtos …   Bendrinės lietuvių kalbos žodyno antraštynas

  • srutos — statusas T sritis ekologija ir aplinkotyra apibrėžtis Organinė trąša, susidaranti daugiausia iš gyvulių šlapimo ir mėšlo irimo produktų. Turi 0,25–0,5 % azoto, 0,1–0,12 % fosforo, 0,4–0,6 % kalio. atitikmenys: angl. foulwater; night soil vok.… …   Ekologijos terminų aiškinamasis žodynas

  • srutos — srùtos sf. pl. (2) J.Jabl, DŽ, NdŽ, Vrb, Plv, (4) Š, Ds, Pbs 1. N, M, L, Rtr, DŽ, KŽ, Prk, Kv, Nm, Skr, Žg skystas tvarto mėšlas: Srùtos vis nuo mėžinio varva K.Donel. [Tvarto] slenkstis žemas, srùtos lauk bėga Plv. Pilna duobė srutų̃ pribėgo… …   Dictionary of the Lithuanian Language

  • Flüssigmist — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fumier liquide — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • liquid manure — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • lisier — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • slurry — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • жижа — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • навозая жижа — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”